2023. gada 20. janv.

VIENS ZAĻŠ DARBS LATVIJAI- KONKURSA REZULTĀTI

Jēkabpils pirmsskolas izglītības iestāde “Zvaniņš’’ piedalījās SIA “Zaļā josta’’ organizētajā radošajā konkursā Latvijas svētku noskaņās “Viens zaļš darbs Latvijai’’.

Konkursa organizētāji mudināja dalībniekus radoši un praktiski izmantot dabas materiālus, otrreizējās izejvielas, ražošanas atgriezumus un citus resursus, kas no nevajadzīgiem varētu kļūt par resursiem jaunu lietu radīšanā.

PII ”Zvaniņš” pedagoģes Ināra Dzene, Ina Rogaļeva un  Sandra Kampāne, iesaistot audzēkņus un viņu vecākus,  izgatavoja pēdu jeb sajūtu taku audzēkņu veselības veicināšanai, dažādu akadēmisko iemaņu apguvei un mācību procesa papildināšanai.

Konkursam bija pieteikti  vairāk nekā 245 vērtīgi zaļi darbi, lai parūpētos par savu valsti- gan no ekoloģiskā, gan ekonomiskā, gan estētiskā viedokļa.

PII ”Zvaniņš’’ komanda tika atzīta par laureātiem un saņēma Dāvanu karti 150.- EUR vērtībā.

PII ”Zvaniņš ‘’ vadītāja Silvija Bērziņa : Paldies par atbalstu SIA Ošukalns sadarbībā ar NDB Timber, vecākiem un iestādes kolēģiem. Sadarbojoties un strādājot draudzīgā komandā, mēs varam paveikt daudz labu darbu. Visi iestādes bērni varēs izmantot šo brīnišķīgo darinājumu, bet uzvarētāji kopīgi varēs izvēlēties  un iegādāties jaunas rotaļlietas.
Vadītāja Silvija Bērziņa